Oferty pracy – szukamy najlepszych!

Lucatel Sp. z o.o. jest dostawcą usług utrzymania, projektowania i budowy sieci dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych. W związku z rozwojem Biura Projektów Stacyjnych, odpowiedzialnego za wypracowanie i wdrożenie nowego modelu migracji usług telekomunikacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • job

    Asystent projektanta

    Lokalizacja: Gdańsk

    OPIS STANOWISKA:
    • Wykonywanie wizji lokalnych na obiektach w terenie.
    • Opracowywanie koncepcji budowy sieci w oparciu o standardy operatora.
    • Przygotowywanie i uzgadnianie dokumentacji projektowej sieci światłowodowych i miedzianych.
    • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej dla wybudowanych sieci.
    PROFIL KANDYDATA:
    • Praktyczna znajomość programów typu CAD 2D, MS Office, QGIS.
    • Znajomość budowy sieci FTTH i / lub miedzianych.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Prawo jazdy kat. B.
    OFERUJEMY:
    • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia zaangażowania oraz osiąganych wyników.
    • Niezbędne narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.
    • Wsparcie doświadczonych pracowników.
    • Szkolenia kompetencyjne.
    • Zróżnicowane formy zatrudnienia.
    • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:   praca[at]lucatel.pl

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie