Wyjazd Integracyjny- Malutkie Resort 2015

Wyjazd Integracyjny- Malutkie Resort

4-5 marca 2015

Pracownicy trzech filii Lucatel przybyli do hotelu Malutkie 4 marca. Aby razem móc podsumować ubiegły rok pracy zjechali się z Nowego Sącza, Poznania oraz Gdańska.

Zjazd rozpoczął się prezentacją  na temat ukończonych projektów i statystykami efektywności firmy- przez które możemy być dumni.

 

Członkowie Zarządu przedstawili zagadnienia które będą realizowane w rozpoczynającym się roku 2015. Znalazło się wśród nich wiele projektów energetycznych.

Po południu nadszedł czas na cześć rozrywkową. Mimo wszechobecnej już wiosny, wszystkich uczestników zaskoczył nagły opad śniegu który zmusił organizatorów do przeniesienia rozgrywek pod dach hali sportowej.

Do dyscyplin Turnieju Lucatel należały: wyścigi gokartów, „ludzkie piłkarzyki” gdzie w role sterowanych figurek, odbijających piłkę wcielili się nasi pracownicy. Ostatnim elementem gry była konkurencja- Hydraulik.

Zabawa z przelewaniem wody i układaniem plastikowych rur, dla każdego była orzeźwiająca.

Po zdobyciu dziesiątek goli i przejechaniu niezliczonej ilości okrążeni toru w małym bolidzie, zawodnicy udali się na zasłużony odpoczynek przed czekającą ich Galą wręczenia nagród.

Wieczorem wszyscy zebrali się w sali bankietowej na uroczystym ogłoszeniu wyników.

Pomimo zaciętego boju wielu bajkowych drużyn, pierwsze miejsce przyznano załodze Smerfów, którą poprowadził Pan Jacek Kanigowski- Dyrektor ds. Rozwoju.

Wspólną biesiadą zakończono Wyjazd.